Aktuální nabídka

Do Vaší e-mailové schránky


OKNO MÉ LÁSKY

images/pepa/okno/2.jpg  images/pepa/okno/3.jpg  images/pepa/okno/4.jpg  účinkují:David STRÁNSKÝ

Adam Mišík, Vojtěch Drahokoupil, Petr Ryšavý

Sofie

Kateřina Marie Fialová, Michaela Pecháčková, Nelly Řehořová

Denisa

Sharlota, Barbora Jánová, Natálie Grossová

Barbora STRÁNSKÁ

Bára Basiková, Radka Fišarová, Linda Finková

Jiří STRÁNSKÝ

Josef Vojtek, Jan Toužimský, Bohouš Josef

Michaela KRATOCHVÍLOVÁ

Veronika Žilková, Sandra Pogodová

Petr KRATOCHVÍL

Petr Vondráček, Bořek Slezáček

ROSOMÁK

Peter Pecha, Martin Schreiner

STORMIE

Ondřej Bábor, Josef Vágner


105 minutám včetně přestávkyceny:999 Kč (řada 3-10 +lože) - 899 Kč (řada 1-2, 11-14, balkon řada 1-2) - 799 Kč (řada 15-19) - 599 Kč (řada 20-23, balkon řada 3-5) - 299 Kč (řada 24-26, balkon řada 6-7) termíny:
OKNO MÉ LÁSKY
18:00 hodin

OKNO MÉ LÁSKY
14:00 hodin

OKNO MÉ LÁSKY
18:00 hodin

OKNO MÉ LÁSKY
15:00 hodin

OKNO MÉ LÁSKY
18:00 hodin


všechny termíny

Letošní 60. výročí působení Olympicu na hudební scéně a osmdesátiny Petra Jandy byli prvotním impulsem k napsání muzikálu Okno mé lásky.

OKNO MÉ LÁSKY - HIT MUZIKÁL S PÍSNĚMI PETRA JANDY A SKUPINY OLYMPIC

Příběh mladého umělce Davida, na kterého rány osudu dopadaly tak často, až přestal věřit v krásu života. Ale jediné setkání s charismatickou tanečnicí Sofií stačilo k tomu, aby se svět stal znovu báječným místem k narození.

Čerstvá muzikálová novinka zachycuje v působivých jevištních obrazech dramatické peripetie talentovaného muže, jehož celoživotním osudem se stává umění graffiti. Je to příběh o hledání lidských i uměleckých hodnot, příběh o hledání a nalezání osobní identity a především příběh lásky, která jediná těmto pojmům dokáže dát hlubší smysl. Ústřední postavou je chlapec jménem David, se kterým se život doposud příliš nemazlil. A ačkoli je nositelem výjimečného výtvarného talentu, svět je v jeho očích jen smutné a tragické místo. Setkání se studentkou taneční Konzervatoře Sofií však zásadně mění tento úhel pohledu a z frustrovaného mladého muže se zanedlouho stává známá umělecká osobnost oslavující ve svých dílech krásu světa a radost z bytí. Sociálně vysoce postavená rodina Sofie však jejich vztahu nepřeje a tak na sebe první konflikty nenechají dlouho čekat. V příběhu osudové lásky Davida a Sofie však defiluje i řada dalších postav, do jejichž životů můžeme prostřednictvím známých písní nahlédnout. Seznámíme se tak nejenom s matkou, která tají identitu skutečného Davidova otce, ale také s partou kamarádů plnou originálních lidských typů, s bláznivou tetou Agátou a nakonec i s Davidovým otcem, jehož stopu se hlavnímu hrdinovi podaří vypátrat v malebném údolí řeky Sázavy. Mezitím rodiče Sofie posílají svoji dceru na studim do Paříže, aby tak zamezili rodícímu se silnému poutu mezi oběma mladými milenci. Ale David – posílen stále větší popularitou svých děl – se nevzdává a rozhodne se odcestovat do legendárního města anad Seinou, kde chce najít dívku svého života a současně se umělecky etablovat na mezinárodní scéně v tvorbě street artu. Bude toto Davidovo úsilí korunováno úspěchem?

Na to se budete muset přijít podívat k nám do divadla. Uvidíte moderní muzikálovou show, ve které hlavní roli hrají nejenom působivá výtvarná díla, nejenom současné pojetí tanečního žánru v dokonalém sepětí s multimediální interaktivní projekcí, ale především nestárnoucí hity Petra Jandy a skupiny Olympic v novém hudebním aranžmá Marcuse Trana. Scénář a režie jsou dílem Radka Balaše, který si ke spolupráci přizval kolegy nadmíru povolané. Scénografii svěřil do rukou Šimona Cabana, choreografického partu se ujímá Anet Antošová a kostýmy jsou z dílny Romana Šolce.


Rychlý kontakt

Aktuálně

Vstupenky

Nejbližší akce

Změny - zrušená představeníAktuální nabídka

Do Vaší e-mailové schránky

Kontakt

Tipticket.cz předprodej vstupenek
Černokostelecká 111
100 00 Praha 10

PŘEDPRODEJ, REZERVACE:
222 988 211
223 007 686
603 434 614
PO-PÁ od 9:00 do 18:00

e-mail:
vstupenky@tipticket.cz

Významní klienti

klienti klienti klienti klienti klienti klienti